İç Tasarımını Çok Beğenildi.

İç Tasarımını Çok Beğenildi.

Umarsan Karavan modellerimiz, dış kalıp tasarımından, iç tasarımda kullanılan aksesuarlara kadar titiz bir emeğin ürünü olarak geliştirildi.  Karavan üretiminde kalitenin yanında konforu sunabilmek, yaşam alanı sıcaklığını ve kullanışlılığını sağlamak üretimde birikim gerektirir.

Modellerimizin tamamında, rahat hareket alanı sağlayan kullanışlı karavanlar üretmek için çalıştık. Kullandığımız tüm aksesuarlarda, dayanıklılık, kullanışlılık ve şıklığı tercih ettik. Marka üreticilerle çalışıp, sektörün önemli tedarikçileriyle uzun mesailer üreterek mutlak müşteri memnuniyetine odaklandık.

Deneyimli karavan kullanıcılarıyla bir araya gelip modellerimizin testlerini gerçekleştirdik. Onların beklenti ve taleplerini not aldık. Uzun yâda kısa mesafelerde de olsa seyahatin konforunu, aksesuarların kaliteli olmasının büyük önem taşıdığı bilinciyle üretimlerimizi geliştirdik.

Uluslararası  standartlarda üretim gerçekleştirirken, karavan hayali olan tüm kullanıcılar tarafından satın alınabilecek fiyatlamalara dikkat ettik. Umarsan Karavan modellerini, konfor ve kalitesini, yerli üretim gururuyla tüm dünyaya kullanıcılarıyla buluşturmaya karar verdik.